> Akce > 2016/2017

Krajský parlament dětí a mládeže

2. zasedání

Dne 1. března 2017 jsme se zúčastnily zasedání Krajského parlamentu dětí a mládeže. Tentokrát jsme se zaměřili na přípravu vznikajících akcí. Náš výbor, jenž se jmenuje volnočasový, se rozhodl pro florbalový turnaj, který by se měl konat v Uherském Hradišti. Přesné datum zatím není známo, ale akce by se měla uskutečnit v květnu. Turnaj bude pro 2. stupeň základních škol, ale zúčastní se také školy střední. Doufáme, že vše půjde hladce a akce se podaří.

Lenka Marečková, Ivana Švubová

1. zasedání

Dne 17. 10. 2016 jsem se zúčastnila prvního zasedání Krajského parlamentu dětí a mládeže. Zasedání začalo v deset hodin. Po přivítání došlo k volbě předsedy, místopředsedy, předsednictva, a v neposlední řadě k volbě tajemníka. Poté jsme si mohli zvolit výbor. Já jsem si vybrala kulturní výbor. Kulturní výbor má na starost organizování různých (kulturních) akcí. Při této příležitosti musíme spolupracovat s ostatními výbory (mediálním, volnočasovým, …).
Těším se na další schůzi a doufám, že se některé z mých nápadů podaří realizovat.

Lenka Marečková