Základní škola Zlín, Nová cesta 268, Štípa

> Akce > 2016/2017

Akce 2016/2017

Přednáška s Jakubem Vágnerem Velikonoční zdobení – 2. B Zápis do 1. ročníku Indiánská stezka přátelství – ŠD Lávová lampa Dopravní výchova – 4. ročník Taneční Zdravé nožky – 3. B Volba povolání – 8. třídy Štípa za 2. světové války Zvířátkový karneval – ŠD Lyžařský výcvikový kurz Tajný život města Plavání – 2. a 3. třídy Večírek SRPŠ Karneval – 1. a 2. třídy Závod horské služby – ŠD Vánoční besídky Vánoční pošta Předvánoční nálada v I. odd. ŠD Vánoční vaření chlapců – VII. A Posezení u stromečku – ŠD 2. oddělení Košt cukroví – školní družina Třída jako tým – VI. A Přinášíme teplo a radost útuláčkům – poděkování Perníková chaloupka – 1. C Vánoční jarmark Mikulášský fotokoutek ve ŠD Mikuláš Antropos – 6. A a 9. A Příprava na Vánoční jarmark – školní družina Ladovské Vánoce – prvňáci v knihovně Návštěva Filharmonie BM a galerie Návštěva galerie – 1. třídy Pracovní činnosti – vaření Pasování prvňáčků Poklad v lese – školní družina Drumbeny Hasík – 2. a 6. třídy Podzim ve školní družině Strašidelná stezka odvahy – ŠD Dýňohraní Krajský parlament dětí a mládeže Den stromů Týden zdraví Kejklířské divadlo 72 hodin Faraónův had Knihovna – 3. B Den řemesel – 9. třídy Rio 2016 ve školní družině Naše první výtvory – 1. A Evropský den sběru baterií

Příprava na Vánoční jarmark – školní družina

Rok se blíží ke konci a vánoční jarmark už klepe na dveře. Děti ve družince Michala Šimra rozhodně nezahálejí a rovněž se snaží přispět svým dílem na jarmark.
Letos jsme se pustili do výroby ozdob na vánoční stromeček z fimo hmoty. Nejprve jsme hmotu rozváleli podobně jako těsto. Poté jsme pomocí vykrajovátek udělali kočičku, stromeček, kometu a další krásné ozdoby. Další den, kdy fimo hmota již zatvrdla, jsme ji namalovali barvami. A nakonec děti přidaly ještě šňůrku na zavěšení na stromeček a ozdoby byly hotové.
Ale protože před Vánoci se rovněž peče různé cukroví, i my jsme neodolali a udělali jsme perníčky. V kuchyňce jsme si přichystali válečky, prkna, mouku a vykrajovátka. A když jsme vytáhli hotové perníčky z trouby začali jsme se všichni těšit na Vánoce. Doufáme, že ozdoby se vám budou líbit a také chutnat.

Mgr. Michal Šimr

Základní škola ZLÍN, Nová cesta 268, příspěvková organizace, 763 14, Zlín-Štípa, IČO: 71008161, IZO: 102319472
tel. 577 914 233, mob. 737 024 824, e-podatelna: skola@zsstipa.cz, datová schránka: e5ymupp, zřizovatel: Statutární město Zlín
správce stránek: Tomáš Bobál