Základní škola Zlín, Nová cesta 268, Štípa

> Soutěže > Psaní na počítači > Konečné pořadí žáků naší školy 2008/2009

Konečné pořadí žáků naší školy 2008/2009

Průměr: 402,8
Aktualizováno: 26. srpna 2014
1 Najman Martin VII.A 1389
2 Řehák Jan IX.A 1281
3 Pekařová Hana VII.B 1031
5 Jančaříková Nela VII.A 974
4 Fuksa Oldřich VII.B 974
6 Bahula Martin VII.A 898
7 Pšejová Vendula IX.A 884
8 Bělovský Lukáš VII.B 873
9 Kuželová Nikola VII.A 863
10 Plšková Karolína VII.B 852
11 Pavlíčková Denisa VII.A 845
12 Mrázková Lenka IX.A 808
13 Poslušná Lucie IX.A 795
15 Gavendová Alena IX.A 791
14 Karlíková Dagmar IX.B 791
16 Ševců Tomáš IX.B 773
17 Adamová Blanka VI.B 765
18 Doboš Kristián IX.B 743
19 Mikšíková Anna VII.A 726
20 Juříčková Lucie IX.A 719
21 Halouzka Jakub VII.B 717
23 Suchá Simona IX.A 701
22 Lysáková Vendula IX.B 701
25 Dlabajová Ivana VII.A 699
24 Plšková Monika VII.B 699
26 Matějíček Vojtěch IX.B 669
27 Maštalířová Petra IX.B 655
28 Mlčák Petr VI.A 620
29 Lebánek Ladislav VI.B 602
30 Karlíková Ivana VIII.B 599
31 Gregor Jakub IX.A 590
32 Holík Vojtěch IX.B 586
33 Březinová Klára IX.A 575
34 Voráčová Tereza IX.B 562
35 Martinková Natálie VII.B 554
36 Julina Šimon IX.B 548
37 Sivák Milan IX.B 546
38 Bartošová Kamila VIII.B 535
39 Slovák Radek VI.A 532
40 Mlčochová Eva IX.B 530
41 Šáchová Veronika IX.A 528
42 Šustrová Judita VII.A 527
43 Závadová Adéla VIII.B 527
44 Musilová Zuzana IX.A 524
45 Novotná Martina VIII.B 499
47 Štachová Michaela VI.B 494
46 Horová Lucie IX.B 494
48 Plšek Michal IX.A 485
50 Koflerová Anna IX.A 476
49 Ogurek Adam IX.B 476
51 Langer Marek VII.B 465
52 Julinová Gabriela VI.B 445
53 Trunkát Jakub IX.B 441
54 Ševců Magdaléna VI.A 439
55 Strnad Martin IX.A 437
56 Šintajová Petra IX.A 424
57 Šmeidlerová Adéla IX.A 423
58 Novotná Veronika VI.B 410
59 Trnka Patrik IX.A 410
60 Gajdošíková Lenka IX.A 409
61 Mazal Filip IX.A 409
62 Julinová Renata IX.B 408
63 Pagáčová Michaela IX.B 406
64 Mrlíková Tereza VI.A 405
65 Dlabač Martin IX.B 403
66 Housová Simona VII.A 402
67 Gargulák Michael VIII.B 402
69 Hnila Vojtěch IX.B 389
68 Kamencová Miroslava IX.B 389
70 Minaříková Barbora IX.B 383
71 Dlabaja Petr VI.A 382
74 Maroň David VIII.B 380
72 Šimek Richard VIII.B 380
73 Štěpán Petr IX.A 380
75 Kráčmarová Petra IX.B 379
76 Pospíšilová Kristýna VIII.A 374
77 Vrlová Kateřina VI.B 373
78 Velikovský Ondřej VIII.B 361
79 Karal Martin IX.B 361
80 Zapletal Miroslav IX.B 355
81 Minařík Pavel IX.A 351
83 Langerová Veronika VI.B 345
82 Kašpárková Iveta IX.B 345
84 Gerychová Veronika VI.A 344
85 Dlabajová Kateřina VIII.A 342
86 Šebík David IX.A 333
87 Krčmová Vendula VIII.B 323
88 Fráňa David IX.A 317
89 Plšek Antonín VIII.A 314
90 Kolář Michal VIII.B 314
91 Bergerová Petra VIII.A 311
92 Macková Alice IX.A 310
93 Holeňák Radek VIII.B 307
94 Dlabaja Lukáš IX.A 306
95 Polášková Lucie VI.B 300
96 Cholastová Kateřina VIII.B 294
97 Šimková Lucie IX.B 284
99 Žáčková Karolína VIII.A 279
98 Hadraba Tomáš IX.B 279
100 Ondrašíková Tereza VIII.B 278
101 Bednaříková Nikola VI.A 274
102 Kunetková Tereza IX.B 271
103 Zedníček Martin VI.A 268
104 Březíková Petra VIII.A 267
105 Ševčíková Aneta VIII.A 262
106 Procházková Michaela VIII.A 258
107 Vertich David VI.A 247
109 Halašková Marcela VI.A 242
108 Sedláček Kamil VIII.B 242
110 Kafková Jana VIII.A 237
112 Karal Tomáš VI.B 232
111 Zábojníková Andrea VIII.B 232
113 Mahďáková Gabriela VIII.B 231
114 Dubský Jiří VI.B 228
115 Ševců David IX.B 227
116 Julinová Elena VI.A 226
117 Hrazdirová Barbora VIII.B 223
118 Fuksová Veronika IX.B 223
119 Mikulová Stanislava VI.A 217
120 Ries David IX.A 216
121 Pospíšilová Klára VIII.A 215
122 Bielák Petr VI.A 207
123 Knápek Adam VIII.B 207
124 Baťa Lukáš IX.A 206
125 Hlaváč Ladislav IX.A 200
126 Paštěková Lucie VIII.B 194
127 Pelčáková Lucie VI.B 186
128 Válek Jan VI.A 185
129 Holík Daniel IX.B 175
131 Šotolová Denisa VII.A 169
130 Janošová Zuzana VIII.A 169
132 Březina Antonín VIII.A 167
133 Kotek Jiří IX.A 167
134 Krybus Daniel IX.A 167
135 Šimek Vojtěch VI.B 160
136 Řezáč Martin VIII.A 146
137 Urbancová Michaela VIII.B 144
138 Hesková Monika VIII.B 143
139 Ogurková Natálie VIII.A 140
140 Svačinová Hana VI.B 138
141 Pekař Jan VI.B 136
142 Hruška Jiří VIII.A 134
143 Ingrová Zuzana VIII.A 133
144 Bartoš Otakar VIII.A 128
145 Konvička Roman VI.A 118
146 Bravencová Lucie IX.B 114
147 Dočkal Radek VI.A 108
148 Holíková Diana VIII.A 108
149 Plhák Marek VI.B 105
150 Botík Jakub VI.B 89
151 Kubíček Daniel VI.A 79
152 Březíková Klára VI.B 77
153 Jakuba Martin IX.A 75
154 Frydrych Oldřich VI.B 72
155 Dostál Jakub VI.A 65
156 Svačina Michal VIII.A 62

Základní škola ZLÍN, Nová cesta 268, příspěvková organizace, 763 14, Zlín-Štípa, IČO: 71008161, IZO: 102319472
tel. 577 914 233, mob. 737 024 824, e-podatelna: skola@zsstipa.cz, datová schránka: e5ymupp, zřizovatel: Statutární město Zlín
správce stránek: Tomáš Bobál