Základní škola Zlín, Nová cesta 268, Štípa

> Soutěže > Psaní na počítači > Průběžné pořadí žáků naší školy 2010/2011

Konečné pořadí žáků naší školy 2011/2012

Průměr: 363,52
Gavendová Anežka VIII.A 1306
Štěpánová Karolína VIII.A 1191
Mlčák Petr IX.A 1034
Hrnčiříková Tereza VIII.B 1010
Černoušek Robin VIII.B 969
Adamová Blanka IX.B 941
Nesvadba Marek VIII.A 922
Mudráková Ludmila VIII.B 912
Chimenti Andrea VII.B 862
Hudečková Karolína VIII.B 849
Schreiber Ondřej VIII.A 847
Vařáková Markéta VII.B 826
Bačuvčíková Markéta VIII.B 824
Knápková Markéta VII.B 822
Škubalová Nikol VIII.B 806
Novotná Gabriela VIII.A 779
Bělčík Michal VIII.A 765
Jurčík Karel VIII.A 747
Šerý Martin VII.B 739
Matějíčková Alžběta VIII.A 732
Černoušková Klára VIII.B 715
Hánová Silvie VIII.A 714
Holá Markéta VII.A 695
Hanačík Pavel VIII.A 682
Karlík Tomáš VIII.B 678
Kadlčáková Julie VII.A 669
Julinová Gabriela IX.B 654
Ševců Magdaléna IX.A 651
Svobodová Kateřina VIII.A 643
Novotná Diana VII.A 628
Slovák Radek IX.A 620
Juříčková Alexandra VII.B 607
Švubová Lucie VII.B 602
Kovaříková Michaela VIII.A 597
Strunz Tomáš VIII.B 590
Konečná Lucie VIII.A 578
Dlabaja Petr IX.A 578
Mrlíková Tereza IX.A 564
Štachová Michaela IX.B 562
Marušáková Lenka VII.B 556
Holíková Michaela VII.A 554
Lebánek Ladislav IX.B 541
Polášková Michaela VIII.A 535
Rašková Lenka VII.A 534
Kolářová Helena VIII.B 532
Pavlíčková Anežka VIII.B 527
Gerychová Veronika IX.A 524
Geletová Alexandra VII.A 523
Bednaříková Nikola IX.A 520
Ingrová Hana VIII.B 501
Burger Tomáš VIII.B 499
Vrlová Kateřina IX.B 480
Langerová Veronika IX.B 469
Kašpárek Petr VIII.B 468
Zedníček Martin IX.A 463
Sedlářová Petra VIII.B 462
Bučková Veronika VIII.A 459
Mlčáková Monika VII.B 445
Šůstková Leona VI.A 436
Šimková Adéla VII.A 427
Dominik Štěpán VI.B 414
Bednařík David VIII.A 412
Julinová Elena IX.A 411
Spreafico Enrico VIII.B 402
Fojtík Martin VIII.B 402
Vykopalová Lucie VIII.B 400
Polášková Lucie IX.B 392
Novotná Veronika IX.B 389
Vertich David IX.A 380
Vrbová Veronika VII.A 379
Chromková Karolína VII.B 373
Pelčáková Lucie IX.B 373
Žáček Adam VI.B 368
Válek Jan IX.A 358
Dubský Jiří IX.B 352
Hadraba Michal VIII.A 349
Trenčanová Zuzana VIII.A 349
Kysilko Petr VIII.A 347
Kratochvil Karel VI.A 346
Fadler Matěj VIII.B 345
Mrázek Ondřej VIII.A 344
Karlík Stanislav VIII.A 341
Kögler Martin VIII.B 341
Adam Radek VI.B 324
Kopečný Dominik VIII.A 320
Šimek Vojtěch IX.B 316
Slovák Jakub VII.B 309
Bielák Petr IX.A 307
Minařík Prokop VIII.B 302
Maroňová Adéla VI.A 296
Zábojník Martin VI.A 295
Pagáčová Lucie VI.B 294
Polášek Dominik VI.B 293
Horová Nikola VI.B 286
Pekař Jan IX.B 286
Plhák Marek IX.B 285
Chlud Stanislav VII.A 274
Řiháková Simona VI.A 268
Řeháčková Barbora VII.A 260
Gerychová Lenka VI.B 260
Beneš Ondřej VI.B 255
Chlud Jaroslav VII.A 254
Bučková Kateřina VI.A 248
Kopečný Zdeněk VI.B 245
Hubáčková Michaela IX.A 242
Frydrych Oldřich IX.B 240
Bazel Adam VI.A 235
Gabrhelík Jakub VI.B 231
Werunská Michaela VI.B 223
Březík Jan VIII.A 219
Hlaváčová Jana VI.A 218
Hlaváč Martin VI.A 214
Divilová Karolína VII.B 214
Kratochvil Filip VI.A 206
Hurtová Michaela VI.B 206
Botík Jakub IX.B 204
Holík Tomáš VII.A 204
Chudárková Nicole VI.A 204
Kovářová Dominika VII.A 201
Majc Dominik VII.B 194
Komenda David VII.B 193
Konvička Roman IX.A 191
Březíková Klára IX.B 185
Fráňová Denisa VI.A 181
Kunovský Josef VII.A 180
Slovák Daniel VI.B 179
Peroutková Amálie VI.A 178
Pekař Petr VI.A 177
Andel Jozef VI.B 176
Langerová Nikol VI.B 173
Kadlčáková Kateřina VI.A 167
Okál Filip VI.B 167
Dostál Jakub IX.A 167
Matyášová Eva VII.A 167
Řihák Petr VII.A 166
Javora Daniel VI.B 166
Turková Kateřina VI.B 166
Dočkal Radek IX.A 166
Březinová Tereza VI.B 165
Bačuvčíková Denisa VI.A 163
Směšná Lenka VIII.B 162
Zachara Michael VI.B 162
Babíková Nikola VIII.B 148
Kubíček Daniel IX.A 147
Sekyrová Natálie VI.B 142
Bureš Alexandr VI.A 140
Němcová Aneta VII.B 140
Pšeja Daniel VI.A 137
Kadlčáková Kamila VII.A 134
Svačinová Hana IX.B 132
Majc Filip VI.A 132
Sedláček David VII.B 128
Fráňová Petra VI.A 127
Hegmon Jan VII.A 123
Hrazdira Ondřej VI.A 122
Holík Štěpán VIII.B 120
Ondrašík Adam VII.A 118
Slováčková Tereza VI.B 117
Kusáková Sabina VI.B 116
Paciorek Ondřej VII.B 113
Morbicer Jakub VI.A 111
Hlavica Tomáš VII.A 106
Drábková Patricie VII.B 105
Julinová Nela VI.B 98
Pelka Vojtěch VI.B 95
Navrátilová Petra VI.B 94
Vaškůj Lukáš VI.A 87
Hnilová Andrea VI.A 84
Pilzová Michaela VII.B 81
Paciorek Jindřich VI.B 81
Pelčák Petr VI.A 74
Bereznajová Natálie VIII.B 70
Vítová Kamila VI.A 68
Hlaváč Radek VII.A 67
Kubíček Pavel VII.B 65
Horalík Michal VII.A 65
Kuča Ondřej VI.B 61
Zapletal Jakub VI.B 61
Hudečková Veronika VI.B 56
Vařák Jan VII.B 55
Bařinková Nela VI.A 50
Zálešák Tomáš VI.A 29

Základní škola ZLÍN, Nová cesta 268, příspěvková organizace, 763 14, Zlín-Štípa, IČO: 71008161, IZO: 102319472
tel. 577 914 233, mob. 737 024 824, e-podatelna: skola@zsstipa.cz, datová schránka: e5ymupp, zřizovatel: Statutární město Zlín
správce stránek: Tomáš Bobál