Základní škola Zlín, Nová cesta 268, Štípa

> Soutěže > Psaní na počítači > Průběžné pořadí žáků naší školy 2012/2013

Konečné pořadí žáků naší školy 2012/2013

Průměr: 381,24
1 Gavendová Anežka IX.A 1645
2 Štěpánová Karolína IX.A 1564
3 Hrnčiříková Tereza IX.B 1279
4 Nesvadba Marek IX.A 1265
5 Mudráková Ludmila IX.B 1208
6 Novotná Gabriela IX.A 1131
7 Chimenti Andrea VIII.B 1021
8 Bělčík Michal IX.A 1010
9 Černoušek Robin IX.B 995
10 Vařáková Markéta VIII.B 968
11 Knápková Markéta VIII.B 965
12 Jurčík Karel IX.A 924
13 Hánová Silvie IX.A 922
14 Polášek Dominik VII.B 915
15 Kopečný Zdeněk VII.B 905
16 Hudečková Karolína IX.B 900
17 Žáček Adam VII.B 887
18 Schreiber Ondřej IX.A 883
19 Šerý Martin VIII.B 871
20 Bačuvčíková Markéta IX.B 856
21 Kadlčáková Julie VIII.A 853
22 Zábojník Martin VII.A 852
23 Strunz Tomáš IX.B 850
24 Škubalová Nikola IX.B 846
25 Slovák Daniel VII.B 819
26 Okál Filip VII.B 813
27 Vajdáková Natálie VII.A 790
28 Matějíčková Alžběta IX.A 787
29 Holá Markéta VIII.A 775
30 Švubová Lucie VIII.B 770
31 Černoušková Klára IX.B 763
32 Holíková Michaela VIII.A 759
33 Karlík Tomáš IX.B 759
34 Novotná Diana VIII.A 750
35 Pšeja Daniel VII.A 748
36 Ingrová Hana IX.B 748
37 Spreafico Enrico IX.B 748
38 Kysilko Petr IX.A 734
39 Kovaříková Michaela IX.A 717
40 Kašpárek Petr IX.B 717
41 Svobodová Kateřina IX.A 713
42 Juříčková Alexandra VIII.B 712
43 Marušáková Lenka VIII.B 712
44 Hanačík Pavel IX.A 712
45 Gabrhelík Jakub VII.B 686
46 Konečná Lucie IX.A 659
47 Zachara Michael VII.B 655
48 Rašková Lenka VIII.A 655
49 Polášková Michaela IX.A 643
50 Turková Kateřina VII.B 635
51 Pavlíčkvá Anežka IX.B 625
52 Langerová Nikol VII.B 583
53 Geletová Alexandra VIII.A 574
54 Kadlčáková Kateřina VII.A 570
55 Burger Tomáš IX.B 561
56 Morbicer Jakub VII.A 560
57 Sedlářová Petra IX.B 539
58 Slovák Jakub VIII.B 534
59 Kolářová Helena IX.B 528
60 Šimková Adéla VIII.A 527
61 Babíková Nikola IX.B 527
62 Vrbová Veronika VIII.A 514
63 Mlčáková Monika VIII.B 508
64 Šošolíková Natálie VI.A 503
65 Peroutková Amálie VII.A 500
66 Kinc Šimon VI.B 485
67 Bučková Veronika IX.A 483
68 Paciorek Jindřich VII.B 476
69 Hanáček Ondřej VI.B 471
70 Bednařík David IX.A 458
71 Hudečková Veronika VII.B 443
72 Řeháčková Barbora VIII.A 443
73 Fojtík Martin IX.B 425
74 Kopečný Dominik IX.A 424
75 Škubalová Lenka VI.A 423
76 Chromková Karolína VIII.B 423
77 Vykopalová Lucie IX.B 420
78 Hadraba Michal IX.A 417
79 Trenčanová Zuzana IX.A 413
80 Vykopalová Tereza VI.B 406
81 Komenda David VIII.B 406
82 Doubravská Sára VI.A 405
83 Fráňová Petra VII.A 402
84 Divilová Karolína VIII.B 402
85 Fadler Matěj IX.B 394
86 Chlud Stanislav VIII.A 388
87 Karlík Stanislav IX.A 386
88 Kögler Martin IX.B 381
89 Němcová Aneta VIII.B 376
90 Mrázek Ondřej IX.A 365
91 Chlud Jaroslav VIII.A 361
92 Minařík Prokop IX.B 360
93 Majc Dominik VIII.B 345
94 Kovaříková Sabina VI.B 336
95 Adam Radek VII.B 334
96 Kunovský Josef VIII.A 331
97 Vařák Matěj VI.A 304
98 Řihák Petr VIII.A 300
99 Zapletal Jakub VII.B 298
100 Hambálek Jan VI.A 294
101 Matyášová Eva VIII.A 291
102 Šmajdlerová Eva VI.A 287
103 Řiháková Simona VII.A 286
104 Kovářová Dominika VIII.A 285
105 Matyáš Martin VI.A 284
106 Holík Tomáš VIII.A 284
107 Machová Dominika VI.A 283
108 Paciorek Ondřej VIII.B 283
109 Ondrašík Adam VIII.A 279
110 Huml Josef VI.B 273
111 Březík Jan IX.A 257
112 Eichler Vojtěch VI.B 252
113 Palúš Marián VI.A 251
114 Pekař Jakub VI.A 248
115 Kurtin Jan VI.B 245
116 Naňák Patrik VI.A 244
117 Skácelová Natálie VI.B 244
118 Teplý Jan VI.B 240
119 Andrews Clara VI.A 231
120 Poslušná Adéla VI.B 231
121 Burger Filip VI.A 223
122 Novotný David VI.B 223
123 Pekař Jan VI.A 214
124 Dubcová Lucie VI.A 211
125 Navrátil Patrik VI.A 211
126 Kadlčáková Kamila VIII.A 210
127 Březík Tomáš VI.B 206
128 Balajka Radek VI.B 205
129 Majzlíková Adéla VI.A 198
130 Botík Ondřej VI.A 195
131 Pilzová Michaela VIII.B 186
132 Bařinková Nela VII.A 183
133 Hegmon Jan VIII.A 183
134 Hlavica Tomáš VIII.A 183
135 Kubica Daniel VI.A 178
136 Adamík Martin VI.B 177
137 Polaštíková Karin VI.B 176
138 Petrášová Klára VI.B 165
139 Směšná Lenka IX.B 162
140 Lukášová Tereza VI.B 161
141 Chudárek Michal VI.A 157
142 Zálešák Tomáš VII.A 157
143 Strunzová Tereza VI.A 156
144 Drábková Patricie VIII.B 156
145 Blahová Alžběta VI.B 155
146 Kopečná Amálie VI.B 153
147 Malzerová Michaela VI.A 149
148 Holík Štěpán IX.B 149
149 Horáčková Lenka VI.B 145
150 Šeliga Daniel VI.A 144
151 Hánová Veronika VI.B 143
152 Lebánková Simona VI.B 140
153 Kupková Nikola VI.A 135
154 Horalík Michal VIII.A 133
155 Urík Dominik VI.B 130
156 Novotný Šimon VI.A 123
157 Mudrák Ivan VI.B 122
158 Vařák Jan VIII.B 121
159 Machů Jan VI.B 118
160 Ponížil Karel VI.A 107
161 Kubíček Pavel VIII.B 94
162 Holík Jakub VI.A 89
163 Bereznajová Natálie IX.B 85
164 Vítová Kamila VII.A 63
165 Holík František VI.B 50
166 Holík Dominik VI.B 46

Základní škola ZLÍN, Nová cesta 268, příspěvková organizace, 763 14, Zlín-Štípa, IČO: 71008161, IZO: 102319472
tel. 577 914 233, mob. 737 024 824, e-podatelna: skola@zsstipa.cz, datová schránka: e5ymupp, zřizovatel: Statutární město Zlín
správce stránek: Tomáš Bobál