Základní škola Zlín, Nová cesta 268, Štípa

> Soutěže > Psaní na počítači > Průběžné pořadí žáků naší školy 2013/2014

KOnečné pořadí žáků naší školy 2013/2014

Průměr: 406,76
1 Chimenti Andrea IX.B 1118
2 Knápková Markéta IX.B 1074
3 Vařáková Markéta IX.B 1069
4 Polášek Dominik VIII.B 1034
5 Kopečný Zdeněk VIII.B 1005
6 Šerý Martin IX.B 1001
7 Žáček Adam VIII.B 998
8 Kadlčáková Julie IX.A 967
9 Adam Radek VIII.B 943
10 Zábojník Martin VIII.A 940
11 Okál Filip VIII.B 923
12 Holá Markéta IX.A 917
13 Kratochvil Karel VIII.A 905
14 Holíková Michaela IX.A 899
15 Šošolíková Natálie VII.A 889
16 Vajdáková Natálie VIII.A 887
16 Slovák Daniel VIII.B 887
18 Dominik Štěpán VIII.B 866
19 Šůstková Leona VIII.A 862
20 Marušáková Lenka IX.B 844
21 Pšeja Daniel VIII.A 839
22 Rašková Lenka IX.A 834
23 Novotná Diana IX.A 818
24 Horová Nikola VIII.B 816
25 Hudečková Eliška VI.B 808
26 Kinc Šimon VII.B 794
27 Gabrhelík Jakub VIII.B 774
28 Maroňová Adéla VIII.A 771
29 Švubová Lucie IX.B 770
30 Vrbová Veronika IX.A 761
31 Bučková Kateřina VIII.A 757
32 Zachara Michael VIII.B 727
33 Geletová Alexandra IX.A 717
33 Turková Kateřina VIII.B 717
35 Juříčková Alexandra IX.B 713
36 Hlaváčová Jana VIII.A 712
37 Řiháková Simona VIII.A 709
38 Hanáček Ondřej VII.B 699
39 Pekař Petr VIII.A 676
40 Bazel Adam VIII.A 668
41 Langerová Nikol VIII.B 667
42 Pagáčová Lucie VIII.B 664
42 Kadlčáková Kateřina VIII.A 664
44 Gerychová Lenka VIII.B 660
45 Doubravská Sára VII.A 655
46 Mlčáková Monika IX.B 653
46 Kratochvil Filip VIII.A 653
48 Škubalová Lenka VII.A 635
49 Morbicer Jakub VIII.A 634
50 Šimková Adéla IX.A 621
51 Chudárková Nicole VIII.A 620
52 Hurtová Michaela VIII.B 582
53 Kovaříková Sabina VII.B 578
54 Sekyrová Natálie VIII.B 576
55 Březinová Tereza VIII.B 570
55 Werunská Michaela VIII.B 570
57 Beneš Ondřej VIII.B 559
58 Peroutková Amálie VIII.A 554
59 Vykopalová Tereza VII.B 552
60 Huml Josef VII.B 539
61 Javora Daniel VIII.B 535
62 Slovák Jakub IX.B 534
63 Hudečková Veronika VIII.B 530
64 Hlaváč Martin VIII.A 507
65 Vařák Matěj VII.A 504
65 Hrazdira Ondřej VIII.A 504
67 Paciorek Jindřich VIII.B 501
68 Andel Jozef VIII.B 485
69 Divilová Karolína IX.B 475
70 Slováčková Tereza VIII.B 474
71 Eichler Vojtěch VII.B 464
72 Palúš Marián VII.A 462
72 Fráňová Petra VIII.A 462
74 Fráňová Denisa VIII.A 459
74 Hambálek Jan VII.A 459
76 Kuča Ondřej VIII.B 445
76 Řeháčková Barbora IX.A 445
78 Naňák Patrik VII.A 434
79 Adamík Martin VII.B 431
80 Šmajdlerová Eva VII.A 430
81 Chromková Karolína IX.B 424
82 Majc Filip VIII.A 423
83 Matyáš Martin VII.A 413
84 Pekař Jakub VII.A 410
85 Skácelová Natálie VII.B 409
85 Kurtin Jan VII.B 409
87 Julinová Nela VIII.B 408
88 Komenda David IX.B 406
89 Teplý Jan VII.B 404
90 Březík Pravoslav VI.A 402
91 Bačuvčíková Denisa VIII.A 400
91 Zapletal Jakub VIII.B 400
91 Poslušná Adéla VII.B 400
94 Machová Dominika VII.A 395
94 Balajka Radek VII.B 395
96 Chlud Stanislav IX.A 388
97 Němcová Aneta IX.B 376
98 Burger Filip VII.A 372
99 Chlud Jaroslav IX.A 361
100 Vítová Kamila VIII.A 349
101 Divila Daniel VI.B 348
102 Majc Dominik IX.B 345
103 Bureš Alexandr VIII.A 341
104 Andrews Clara VII.A 336
105 Navrátil Patrik VII.A 333
106 Novotný Šimon VII.A 332
107 Kunovský Josef IX.A 331
108 Urík Dominik VII.B 328
109 Pelčák Petr VIII.A 326
110 Novotný David VII.B 323
110 Lebánková Simona VII.B 323
112 Blahová Alžběta VII.B 320
113 Navrátilová Petra VIII.B 316
114 Lukášová Tereza VII.B 314
115 Dubcová Lucie VII.A 313
116 Horáčková Lenka VII.B 307
117 Řihák Petr IX.A 300
118 Botík Ondřej VII.A 296
118 Březík Tomáš VII.B 296
120 Matyášová Eva IX.A 291
121 Kopečná Amálie VII.B 287
122 Antoláková Monika VI.B 286
123 Kovářová Dominika IX.A 285
123 Sedláček David IX.B 285
125 Kubica Daniel VII.A 284
125 Holík Tomáš IX.A 284
127 Paciorek Ondřej IX.B 283
128 Ondrašík Adam IX.A 279
129 Majzlíková Adéla VII.A 274
130 Polaštíková Karin VII.B 272
131 Petrášová Klára VII.B 269
132 Hnilová Andrea VIII.A 267
133 Šeliga Daniel VII.A 263
134 Dubský Jan Jonáš VI.A 262
135 Pekař Jan VII.A 249
136 Perdochová Tereza VII.B 245
137 Mudrák Ivan VII.B 242
137 Chudárek Michal VII.A 242
139 Strunzová Tereza VII.A 226
140 Malzerová Michaela VII.A 223
141 Ševců Gabriela VI.B 219
142 Kadlčáková Kamila IX.A 210
142 Cuřín Martin VI.B 210
144 Bařinková Nela VIII.A 204
145 Machů Jan VII.B 203
146 Holík Jakub VII.A 191
147 Pilzová Michaela IX.B 186
148 Kupková Nikola VII.A 185
149 Hegmon Jan IX.A 183
150 Doubravská Adéla VI.A 179
151 Ponížil Karel VII.A 175
152 Háněl Ondřej VI.A 173
153 Staněk Martin VI.B 167
154 Zálešák Tomáš VIII.A 165
155 Kubíková Leona VI.B 162
156 Drábková Patricie IX.B 160
157 Nováková Veronika VI.B 159
158 Bednaříková Magdaléna VI.B 156
159 Šalomounová Kateřina VI.B 155
160 Jelínková Adéla VI.A 154
161 Mikulíková Michaela VI.A 153
162 Talašová Barbora VI.A 151
163 Doležalová Eliška VI.B 148
164 Hánová Veronika VII.B 143
165 Ondrašíková Anna VI.A 139
166 Dominik David VI.B 138
167 Mrlíková Magdaléna VI.A 137
168 Glacner Adam VI.A 133
168 Zbranková Alice VI.B 133
168 Horalík Michal IX.A 133
171 Ponížil Martin VI.A 132
171 Reisch Michal VI.A 132
173 Plšková Tereza VI.A 127
173 Žáček Jiří VI.A 127
175 Vařák Jan IX.B 121
176 Holík Dominik VII.B 120
177 Březinová Monika VI.A 118
178 Hunáková Veronika VI.A 108
179 Přikryl Jakub VI.B 107
180 Malíková Štěpánka VI.A 106
181 Plechač Miroslav VI.B 105
181 Zuzaník Vilém VI.A 105
183 Gavenda Ondřej VI.B 103
184 Kubíček Pavel IX.B 94
185 Mňačko Patrik VI.B 87
186 Hajda Pavel VI.B 84
186 Mlýnek Adam VI.B 84
188 Skřivánek Ondřej VI.B 80
189 Holík František VII.B 77
190 Červenka Vít VI.A 75
191 Kovařík Eduard VI.A 67
192 Julina David VI.B 63
193 Šlágrová Sandra VI.A 61
194 Ondruška Jakub VI.A 55
195 Drábek Štěpán VI.B 52
196 Zapletal Pavel VI.B 34
197 Čermák Vladimír VI.A 28

Základní škola ZLÍN, Nová cesta 268, příspěvková organizace, 763 14, Zlín-Štípa, IČO: 71008161, IZO: 102319472
tel. 577 914 233, mob. 737 024 824, e-podatelna: skola@zsstipa.cz, datová schránka: e5ymupp, zřizovatel: Statutární město Zlín
správce stránek: Tomáš Bobál