Základní škola Zlín, Nová cesta 268, Štípa

> Soutěže > Psaní na počítači > Konečné pořadí žáků naší školy 2014/2015

Konečné pořadí žáků naší školy 2014/2015

V tabulce jsou zobrazováni pouze žáci, kteří mají více než 50 cvičení.

1 Hudečková Eliška VII.B 1406
2 Adam Radek IX.B 1096
3 Kratochvil Karel IX.A 1085
4 Šošolíková Natálie VIII.A 1083
5 Polášek Dominik IX.B 1054
6 Kinc Šimon VIII.B 1032
7 Kopečný Zdeněk IX.B 1028
8 Žáček Adam IX.B 1022
9 Šůstková Leona IX.A 999
10 Dominik Štěpán IX.B 983
11 Březík Pravoslav VII.A 951
12 Okál Filip IX.B 943
13 Zábojník Martin IX.A 940
14 Maroňová Adéla IX.A 917
15 Bučková Kateřina IX.A 911
16 Horová Nikola IX.B 899
17 Pekař Petr IX.A 897
18 Slovák Daniel IX.B 888
19 Vykopalová Tereza VIII.B 862
20 Pšeja Daniel IX.A 839
21 Huml Josef VIII.B 836
22 Bazel Adam IX.A 836
23 Řiháková Simona IX.A 834
24 Hanáček Ondřej VIII.B 833
25 Hlaváčová Jana IX.A 833
26 Kratochvil Filip IX.A 819
27 Chudárková Nicole IX.A 815
28 Škubalová Lenka VIII.A 809
29 Doubravská Sára VIII.A 801
30 Březinová Tereza IX.B 800
31 Kovaříková Sabina VIII.B 791
32 Gerychová Lenka IX.B 791
33 Pagáčová Lucie IX.B 775
34 Gabrhelík Jakub IX.B 773
35 Antoláková Monika VII.B 770
36 Hurtová Michaela IX.B 761
37 Eichler Vojtěch VIII.B 755
38 Skácelová Natálie VIII.B 743
39 Beneš Ondřej IX.B 737
40 Hambálek Jan VIII.A 730
41 Naňák Patrik VIII.A 730
42 Zachara Michael IX.B 730
43 Werunská Michaela IX.B 726
44 Turková Kateřina IX.B 724
45 Sekyrová Natálie IX.B 717
46 Hrazdira Ondřej IX.A 708
47 Vařák Matěj VIII.A 703
48 Poslušná Adéla VIII.B 690
49 Javora Daniel IX.B 680
50 Palúš Marián VIII.A 678
51 Hlaváč Martin IX.A 678
52 Langerová Nikol IX.B 678
53 Pekař Jakub VIII.A 668
54 Kadlčáková Kateřina IX.A 665
55 Cuřín Martin VII.B 642
56 Morbicer Jakub IX.A 634
57 Andel Jozef IX.B 630
58 Svoboda Rostislav VI.A 620
59 Slováčková Tereza IX.B 619
60 Dubský Jan Jonáš VII.A 612
61 Balajka Radek VIII.B 612
62 Majc Filip IX.A 593
63 Kopečná Amálie VIII.B 590
64 Burger Filip VIII.A 582
65 Fráňová Denisa IX.A 582
66 Adamík Martin VIII.B 580
67 Kurtin Jan VIII.B 563
68 Teplý Jan VIII.B 561
69 Kuča Ondřej IX.B 560
70 Ševců Gabriela VII.B 558
71 Peroutková Amálie IX.A 555
72 Matyáš Martin VIII.A 554
73 Blahová Alžběta VIII.B 554
74 Bačuvčíková Denisa IX.A 554
75 Lukášová Tereza VIII.B 544
76 Horáčková Lenka VIII.B 544
77 Pelčák Petr IX.A 544
78 Urík Dominik VIII.B 535
79 Březík Tomáš VIII.B 532
80 Hudečková Veronika IX.B 529
81 Šmajdlerová Eva VIII.A 528
82 Navrátil Patrik VIII.A 527
83 Divila Daniel VII.B 520
84 Julinová Nela IX.B 511
85 Machová Dominika VIII.A 509
86 Šošolíková Erika VI.A 504
87 Novotný David VIII.B 501
88 Paciorek Jindřich IX.B 501
89 Bureš Alexandr IX.A 500
90 Novotný Šimon VIII.A 499
91 Lebánková Simona VIII.B 494
92 Hnilová Andrea IX.A 485
93 Vítová Kamila IX.A 478
94 Andrews Clara VIII.A 476
95 Polaštíková Karin VIII.B 474
96 Staněk Martin VII.B 471
97 Fráňová Petra IX.A 462
98 Dominik David VII.B 461
99 Šeliga Daniel VIII.A 459
100 Perdochová Tereza VIII.B 459
101 Botík Ondřej VIII.A 426
102 Mudrák Ivan VIII.B 423
103 Dubcová Lucie VIII.A 412
104 Přikryl Jakub VII.B 410
105 Navrátilová Petra IX.B 406
106 Zapletal Jakub IX.B 402
107 Malíková Štěpánka VII.A 382
108 Nováková Veronika VII.B 382
109 Kubica Daniel VIII.A 376
110 Bednaříková Magdaléna VII.B 375
111 Doubravská Adéla VII.A 373
112 Strunzová Tereza VIII.A 367
113 Talašová Barbora VII.A 364
114 Kubíková Leona VII.B 363
115 Řiháková Tereza VI.A 356
116 Mňačko Patrik VII.B 355
117 Pekař Jan VIII.A 349
118 Plechač Miroslav VII.B 339
119 Majzlíková Adéla VIII.A 329
120 Machů Jan VIII.B 326
121 Holík Jakub VIII.A 322
122 Doležalová Eliška VII.B 320
123 Ondrašíková Anna VII.A 314
124 Chudárek Michal VIII.A 313
125 Gavenda Ondřej VII.B 309
126 Jelínková Adéla VII.A 307
127 Šalomounová Kateřina VII.B 307
128 Zbranková Alice VII.B 305
129 Háněl Ondřej VII.A 300
130 Mikulíková Michaela VII.A 297
131 Daňková Karolína VI.B 294
132 Plšková Tereza VII.A 293
133 Hlaváčová Kristýna VI.A 288
134 Malzerová Michaela VIII.A 285
135 Reisch Michal VII.A 279
136 Holeňáková Soňa VI.A 277
137 Mlýnek Adam VII.B 276
138 Kupková Nikola VIII.A 274
139 Ponížil Karel VIII.A 269
140 Polášek David VI.A 262
141 Hajda Pavel VII.B 260
142 Ponížil Martin VII.A 259
143 Švubová Ivana VI.B 256
144 Mokrejš Tadeáš VI.A 254
145 Březinová Monika VII.A 251
146 Hunáková Veronika VII.A 248
147 Mrlíková Magdaléna VII.A 246
148 Holík Dominik VIII.B 245
149 Kučerová Kateřina VI.B 243
150 Holík František VIII.B 243
151 Glacner Adam VII.A 238
152 Volná Valérie VI.A 233
153 Hercík Patrik VI.B 233
154 Javořík Lukáš VI.A 231
155 Julina David VII.B 223
156 Žáček Jiří VII.A 220
157 Hanáčková Pavlína VI.A 210
158 Ondruška Jakub VII.A 209
159 Bělovský Tomáš VI.A 206
160 Vítová Lucie VI.A 203
161 Hlaváč Maxmilián VI.A 203
162 Bařinková Nela IX.A 203
163 Fráňová Elena VI.A 197
164 Teplý Matyáš VI.B 192
165 Drábek Štěpán VII.B 191
166 Skřivánek Ondřej VII.B 187
167 Kašík Jan VI.B 184
168 Zuzaník Vilém VII.A 184
169 König Ondřej VI.A 173
170 Šlágrová Sandra VII.A 168
171 Najman Jiří VI.A 167
172 Lysáková Aneta VI.A 167
173 Zálešák Tomáš IX.A 165
174 Langer Patrik VI.A 162
175 Kovařík Eduard VII.A 156
176 Červenka Vít VII.A 154
177 Skyba Jan VI.B 144
178 Hudeček Marek VI.B 142
179 Curzydlová Barbora VI.B 140
180 Vařáková Sabina VI.B 137
181 Míča Tomáš VI.A 133
182 Vařák Šimon VI.B 126
183 Fadler Kryštof VI.B 121
184 Marečková Lenka VI.B 121
185 Řeháček Jan Jakub VI.A 119
186 Hajdová Gabriela VI.A 115
187 Zapletal Pavel VII.B 115
188 Slováková Kateřina VI.B 112
189 Hrnčiříková Martina VI.A 110
190 Zálešák Václav VI.B 102
191 Juříček Martin VI.A 101
192 Tašner Jan VI.B 101
193 Holíková Kateřina VI.A 95
194 Večerková Kristýna VI.A 91
195 Machalová Viktorie VI.B 91
196 Přikrylová Agáta VI.B 89
197 Čermák Vladimír VII.A 89
198 Slováček Michal VI.B 88
199 Hrazdira Viktor VI.B 81
200 Zálešák Jiří VI.B 70
201 Kopečná Julie VI.B 68
202 Luska Tomáš VI.A 61
203 Kročilová Aneta VI.B 54
204 Toncr Kryštof VI.B 54
205 Němcová Tereza VI.B 53
206 Kolářová Michaela VI.B 52
207 Paciorek Alexandr VI.B 52

 

 

Základní škola ZLÍN, Nová cesta 268, příspěvková organizace, 763 14, Zlín-Štípa, IČO: 71008161, IZO: 102319472
tel. 577 914 233, mob. 737 024 824, e-podatelna: skola@zsstipa.cz, datová schránka: e5ymupp, zřizovatel: Statutární město Zlín
správce stránek: Tomáš Bobál