> Soutěže > Sportovní soutěže >  Ringo

2016/2017

Kašavský běh Florbal – Velikonoční turnaj Ringo – Předmikulášský turnaj Zlínský vorvaň

2015/2016

Turnaj v malé kopané – Stříbrný Fryšták Atletický trojboj 2. až 5. tříd Kašavský běh Vybíjená – okrskové kolo Nohejbal – okresní kolo Odznak všestrannosti olympijských vítězů Velikonoční turnaj ve florbalu a vybíjené Florbal – Velikonoční turnaj Florbal – turnaj ve Slušovicích Štípská vánoční laťka Florbal Mikulášský turnaj v ringu Vánoční zvonek – aerobik Zlínský vorvaň Trnavský vrch

2014/2015

Atletický trojboj Atletický čyřboj Kašavský běh Florbal – velikonoční turnaj Vybíjená – 3. ročník Halová kopaná – okresní kolo Vybíjená – 4. a 5. ročník Vánoční laťka Předmikulášský turnaj v ringu Trnavský vrch

2013/2014

Nohejbal Kašavský běh Vybíjená - školní turnaj - 4. a 5. ročník Štípská vánoční laťka Ringo - Mikulášský turnaj Ringo - školní kolo Trnavský vrch

2012/2013

Nohejbal Kašavský běh Vybíjená - okrskové kolo Oblastní turnaj ve florbalu - dívky Oblastní turnaj ve florbalu - chlapci Vybíjená - 3. třídy Vybíjená - 4. a 5. třídy Ringo - školní a regionální kolo Štípská vánoční laťka Okresní a krajské kolo v plavání Krajské kolo v přespolním běhu Trnavský vrch

2011/2012

SIMCAR CUP Run-up - běh do schodů Nohejbal - okresní kolo Kašavský běh Pohár Rozhlasu Vánoční zvonek 2011Ringo - Mikulášský turnaj - regionální kolo Ringo - školní kolo Přespolní běh - krajské kolo

2010/2011

Atletický trojboj - 3. ročník Nohejbal - okresní kolo Kašavský běh Florbal - regionální turnaj Výškařská laťka Mikulášský turnaj v ringu Atletický pětiboj

2009/2010

Nohejbal trojic - okresní kolo Kašavský běh Florbal - dívky Turnaj v přehazované Trnavský vrch

2008/2009

Štípský atletický pětiboj Nohejbal - okresní kolo Kašavský běh

2007/2008

Nohejbal - okresní kolo Atletický pětiboj Vánoční výškařská laťka Fotbal - turnaj v Trnavě Florbal - okrskové kolo

2006/2007

Sportovní rekordy Nohejbal - okresní kolo Fotbal - družina proti 1. stupni Kašavský běh Štípská laťka Vánoční zvonek - aerobik Trnavský vrch Sport bez předsudků SIMCAR-CUP, turnaj v kopané

2005/2006

Školní rekordy Atletický pětiboj Volejbalové turnaje Atletika pro nejmenší žáky Nohejbal - okresní kolo Kašavský běh Vizovická laťka Trnavský vrch Florbalový turnaj, Vizovice COCA COLA CUP - Kopaná Mikulášský Turnaj Školní turnaj ve florbalu Turnaj ve vybíjené ZŠ Křiby

2004/2005

Kašavský běh Štípská florbalová liga Okresní přebor ve stolním tenise Okrskové kolo v halové kopané Trnavský vrch Sportovní den gymnázia Zlín

Ringo

Regionální kolo v Trnavě

Ve čtvrtek 6.12.2012 se v Trnavě uskutečnil regionální turnaj v ringu. Vzhledem k datu byl nazván Mikulášským ringo turnajem a účastnily se ho tyto školy – ZŠ Trnava, ZŠ Kašava, ZŠ Želechovice a ZŠ Štípa.

Soutěžilo se ve dvou kategoriích - mladší žáci + žákyně (6.+7.třída) a starší žáci + žákyně (8.+9.třída). Družstvo vždy tvořili 2 kluci a 2 holky.

Naši školu reprezentovala vítězná družstva ze školního turnaje v tomto složení: mladší kategorie – Michaela HURTOVÁ, Lenka GERYCHOVÁ, Štěpán Dominik a Daniel JAVORA, starší kategorie – Anežka PAVLÍČKOVÁ, Lucie VYKOPALOVÁ, Tomáš BURGER a Jan BŘEZÍK. Oběma týmům se velmi dařilo a všechna svá utkání vyhrály.

Všem zúčastněným žákům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Štěpán Hložek a Jana Kříčková

Školní kolo

Na konci listopadu se uskutečnilo školní kolo v ringu. Mladší žáci (6. – 7. ročník) sehráli svá utkání v pátek 23. 11. 2012, starší žáci (8. – 9. ročník)v pondělí 26. 11. 2012. Soutěžilo se podle platných pravidel ringa ve smíšených družstvech (2 chlapci a 2 děvčata). Vzhledem k tomu, že se v obou kategoriích přihlásil větší počet družstev, hrálo se nejdříve o prvenství ve skupinách a potom následovaly souboje o jednotlivá umístění. Mezi nejlepšími družstvy se sehrálo semifinále a finále, které rozhodlo o vítězném družstvu. To postoupilo do regionálního kola, které se uskutečnilo 6. 12. 2012 v Trnavě.

Mladší žáci:
7. místo – Borci
6. místo – Bastardi
5. místo – Tygři
4. místo – Šesťáci


3. místo – Winners
2. místo – Bábovky
1. místo – Šmoulové
- Lenka Gerychová, Michaela Hurtová, Daniel Javora, Štěpán Dominik

Finále: Šmoulové : Bábovky ( 20 : 14 )

Starší žáci:
8. místo – Čenda team
7. místo – Dream team
6. místo – Digi team
5. místo – Žvýkačky
4. místo – Šupáci

3. místo – Družstvo č. 7
2. místo – Družstvo č. 2
1. místo – Whéj
– Petra Sedlářová, Anežka Pavlíčková, Jan Březík, Tomáš Burger

Finále: Whéj : Družstvo č. 2 ( 20 : 14 )

Složení ostatních družstev je možné si prohlédnout v příloze.

Štěpán Hložek a Jana Kříčková

Foto z regionálního kola

Základní škola ZLÍN, Nová cesta 268, příspěvková organizace, 763 14, Zlín-Štípa, IČO: 71008161, IZO: 102319472
tel. 577 914 233, mob. 737 024 824, e-podatelna: skola@zsstipa.cz, datová schránka: e5ymupp, zřizovatel: Statutární město Zlín
správce stránek: Tomáš Bobál