> Soutěže > Sportovní soutěže >  Kašavský běh

2016/2017

Nohejbal Kašavský běh Florbal – Velikonoční turnaj Ringo – Předmikulášský turnaj Zlínský vorvaň

2015/2016

Turnaj v malé kopané – Stříbrný Fryšták Atletický trojboj 2. až 5. tříd Kašavský běh Vybíjená – okrskové kolo Nohejbal – okresní kolo Odznak všestrannosti olympijských vítězů Velikonoční turnaj ve florbalu a vybíjené Florbal – Velikonoční turnaj Florbal – turnaj ve Slušovicích Štípská vánoční laťka Florbal Mikulášský turnaj v ringu Vánoční zvonek – aerobik Zlínský vorvaň Trnavský vrch

2014/2015

Atletický trojboj Atletický čyřboj Kašavský běh Florbal – velikonoční turnaj Vybíjená – 3. ročník Halová kopaná – okresní kolo Vybíjená – 4. a 5. ročník Vánoční laťka Předmikulášský turnaj v ringu Trnavský vrch

2013/2014

Nohejbal Kašavský běh Vybíjená - školní turnaj - 4. a 5. ročník Štípská vánoční laťka Ringo - Mikulášský turnaj Ringo - školní kolo Trnavský vrch

2012/2013

Nohejbal Kašavský běh Vybíjená - okrskové kolo Oblastní turnaj ve florbalu - dívky Oblastní turnaj ve florbalu - chlapci Vybíjená - 3. třídy Vybíjená - 4. a 5. třídy Ringo - školní a regionální kolo Štípská vánoční laťka Okresní a krajské kolo v plavání Krajské kolo v přespolním běhu Trnavský vrch

2011/2012

SIMCAR CUP Run-up - běh do schodů Nohejbal - okresní kolo Kašavský běh Pohár Rozhlasu Vánoční zvonek 2011Ringo - Mikulášský turnaj - regionální kolo Ringo - školní kolo Přespolní běh - krajské kolo

2010/2011

Atletický trojboj - 3. ročník Nohejbal - okresní kolo Kašavský běh Florbal - regionální turnaj Výškařská laťka Mikulášský turnaj v ringu Atletický pětiboj

2009/2010

Nohejbal trojic - okresní kolo Kašavský běh Florbal - dívky Turnaj v přehazované Trnavský vrch

2008/2009

Štípský atletický pětiboj Nohejbal - okresní kolo Kašavský běh

2007/2008

Nohejbal - okresní kolo Atletický pětiboj Vánoční výškařská laťka Fotbal - turnaj v Trnavě Florbal - okrskové kolo

2006/2007

Sportovní rekordy Nohejbal - okresní kolo Fotbal - družina proti 1. stupni Kašavský běh Štípská laťka Vánoční zvonek - aerobik Trnavský vrch Sport bez předsudků SIMCAR-CUP, turnaj v kopané

2005/2006

Školní rekordy Atletický pětiboj Volejbalové turnaje Atletika pro nejmenší žáky Nohejbal - okresní kolo Kašavský běh Vizovická laťka Trnavský vrch Florbalový turnaj, Vizovice COCA COLA CUP - Kopaná Mikulášský Turnaj Školní turnaj ve florbalu Turnaj ve vybíjené ZŠ Křiby

2004/2005

Kašavský běh Štípská florbalová liga Okresní přebor ve stolním tenise Okrskové kolo v halové kopané Trnavský vrch Sportovní den gymnázia Zlín

Kašavský běh

Ve středu 17. 5. 2017 jsme se zúčastnili již 23. ročníku Kašavského běhu. Na start se postavilo celkem 120 žáků z pěti škol. Štípu reprezentovalo celkem 29 dětí (1. až 9. třídy).
Tento ročník byl pro nás nejúspěšnější z hlediska umístění – vyhráli jsme osm kategorií z deseti možných. Podařilo se nám přivézt 16 medailí.

A to:

  • 8x 1. místo
  • 5x 2. místo
  • 3x 3. místo
  • 2x 4. místo

V jedné kategorii jsme dokonce obsadili kompletní stupně vítězů a vytvořili celkem SEDM NOVÝCH REKORDŮ.
Kompletní sada medailí z kategorie: V. kategorie (8. a 9. třída) HOLKY

Nové rekordy

I. kategorie (1. třída) kluci – Matthias Reisch (450 m) 1:43,00
II. kategorie (2. a 3. třída) kluci – Adam Kišš (730 m) 2:37,49
II. kategorie (2. a 3. třída) holky – Monika Obdržálková (730 m) 2:53,64
III. kategorie (4. a 5. třída) kluci – Ondřej Navrátil (895 m) 3:16,91
III. kategorie (4. a 5. třída) holky – Linda Sobková (895 m) 3:21,51
IV. kategorie (6. a 7. třída) kluci – Vítek Malík (1640 m) 6:32,70
V. kategorie (8. a 9. třída) holky – Kristýna Hlaváčová (1640 m) 7:20,63

Přehled umístění žáků naší školy

1.C Matthias Reisch (rek.) 1.místo 1.kat.
3.B Adam Kišš (rek.) 1.místo 2.kat.
3.A Monika Obdržálková (rek.) 1.místo 2.kat.
5.A Ondřej Navrátil (rek.) 1.místo 3.kat.
5.A Linda Sobková (rek.) 1.místo 3.kat.
7.A Vítek Malík (rek.) 1.místo 4.kat.
7.A Magda Mazalová 1.místo 4.kat.
8.A Kristýna Hlaváčová (rek.) 1.místo 5.kat.
1.A Denisa Krčková 2.místo 1.kat.
2.B František Ponížil 2.místo 2.kat.
5.B Matěj Ráček 2.místo 3.kat.
5.A Petra Sobková 2.místo 3.kat.
9.A Barbora Talašová 2.místo 5.kat.
1.A Filip Kišš 3.místo 1.kat.
9.B Miroslav Plechač 3.místo 5.kat.
9.A Monika Březinová 3.místo 5.kat.
1.A Michal Krček 7.místo 1.kat.
1.C Anna Silná 5.místo 1.kat.
3.B Václav Plšek 8.místo 2.kat.
2.B Vendula Trunkátová 8.místo 2.kat.
3.B Anna Zacharová 7.místo 2.kat.
5.A Jirka Štefan nedoběhl 3.kat.
5.B Ema Ševčíková 6.místo 3.kat
7.A Tomáš Bačuvčík 5.místo 4.kat.
6.A Radek Antolák 9.místo 4.kat.
6.B Alexandra Walterová 6.místo 4.kat.
6.B Vendula Skřivánková 4.místo 4.kat.
9.B David Dominik 4.místo 5.kat.
9.A Adam Glacner 5.místo 5.kat.

Nejúspěšnějším žákům blahopřejeme a všem zúčastněným děkujeme za jejich předvedené výkony, které přispěly k pěkné reprezentaci naší školy. Všem přejeme také hodně štěstí na dalších sportovních soutěžích.
S podrobnějšími výsledky z této úspěšné akce se můžete seznámit v příloze:

Lucie Javorová a Štěpán Hložek

Základní škola ZLÍN, Nová cesta 268, příspěvková organizace, 763 14, Zlín-Štípa, IČO: 71008161, IZO: 102319472
tel. 577 914 233, mob. 737 024 824, e-podatelna: skola@zsstipa.cz, datová schránka: e5ymupp, zřizovatel: Statutární město Zlín
správce stránek: Tomáš Bobál